Post mortem - czyli w związku ze zgonem (PDF)

Post mortem - czyli w związku ze zgonem (PDF)
Post mortem - czyli w związku ze zgonem (PDF)
4.00zł
W sprzedaży
Ilość:   

"Post Mortem - czyli w związku ze zgonem" to szalona wycieczka w świat niedalekiej przyszłości, gdzie życiem ludzi rządzi przeznaczenie. Cały system państwowy i zasady społeczne opierają się na wróżbiarstwie, kartach Tarota, chiromancji i zasadach Feng Shui. W tym przesyconym ezoteryką świecie, żyje Katias Raventry. Tzn. będzie żyć jeszcze tylko kilka godzin, właśnie zbliża się termin jego zgonu.

 Wielu z nas czyta horoskopy, już to z ciekawości, dla rozrywki albo żartu. Mało kto przyznaje się jednak do traktowania tych wyczytanych treści poważnie. A co gdyby wróżbiarstwo było prawdziwą nauką? Gdyby zostało potwierdzone w badaniach i wobec tego doprowadzone do perfekcji serią długich, ciągnących się lata eksperymentów? Mówiąc krótko, co by było gdyby wszelkiego typu wróżby okazały się prawdziwe? Jak zmieniłby się nasz świat, jak wyglądałoby społeczeństwo i administracja rządowa. Czy nasze przeznaczenie zostaje raz na zawsze określone w chwili narodzin, czy też sami decydujemy o własnych wyborach?

Wreszcie, czy naprawdę skazani jesteśmy na swój los, czy też w każdej chwili możemy go zmienić, nawet w beznadziejnej sytuacji? O tym jest to opowiadanie.             

Rodzaj utworu: Mini powieść

Gatunek: fantastyka, science-fiction
Liczba znaków: ok. 127 000
Data wydania: listopad 2011

Wersja PDF.          

Ta pozycja nie ma w tej chwili żadnych recenzji.


Napisz swoją recenzję

Musisz się zalogować, by napisać recenzje.