Fantastyka

/
Wyświetlono 1 z 3 stron (z 3 pozycji)
 • Post mortem - czyli w związku ze zgonem (EPUB)

  Post mortem - czyli w związku ze zgonem (EPUB)

   Wielu z nas czyta horoskopy, już to z ciekawości, dla rozrywki albo żartu. Mało kto przyznaje się jednak do traktowania tych wyczytanych treści poważnie. A co gdyby wróżbiarstwo było prawdziwą nauką? Gdyby zostało potwierdzone w badaniach i wobec tego doprowadzone do perfekcji serią długich, ciągnących się lata eksperymentów? Mówiąc krótko, co by było gdyby wszelkiego typu wróżby okazały się prawdziwe? Jak zmieniłby się nasz świat, jak wyglądałoby społeczeństwo i administracja rządowa. Czy nasze przeznaczenie zostaje raz na zawsze określone w chwili narodzin, czy też sami decydujemy o własnych wyborach? Wreszcie, czy naprawdę skazani jesteśmy na swój los, czy też w każdej chwili możemy go zmienić, nawet w beznadziejnej sytuacji? O tym jest to opowiadanie.             Rodzaj utworu: Mini powieśćGatunek: fantastyka, science-fictionLiczba znaków: ok. 127 000Data wydania: listopad 2011Wersja EPUB.          

 • Post mortem - czyli w związku ze zgonem (MOBI)

  Post mortem - czyli w związku ze zgonem (MOBI)

   Wielu z nas czyta horoskopy, już to z ciekawości, dla rozrywki albo żartu. Mało kto przyznaje się jednak do traktowania tych wyczytanych treści poważnie. A co gdyby wróżbiarstwo było prawdziwą nauką? Gdyby zostało potwierdzone w badaniach i wobec tego doprowadzone do perfekcji serią długich, ciągnących się lata eksperymentów? Mówiąc krótko, co by było gdyby wszelkiego typu wróżby okazały się prawdziwe? Jak zmieniłby się nasz świat, jak wyglądałoby społeczeństwo i administracja rządowa. Czy nasze przeznaczenie zostaje raz na zawsze określone w chwili narodzin, czy też sami decydujemy o własnych wyborach? Wreszcie, czy naprawdę skazani jesteśmy na swój los, czy też w każdej chwili możemy go zmienić, nawet w beznadziejnej sytuacji? O tym jest to opowiadanie.             Rodzaj utworu: Mini powieśćGatunek: fantastyka, science-fictionLiczba znaków: ok. 127 000Data wydania: listopad 2011Wersja MOBI.          

 • Post mortem - czyli w związku ze zgonem (PDF)

  Post mortem - czyli w związku ze zgonem (PDF)

   Wielu z nas czyta horoskopy, już to z ciekawości, dla rozrywki albo żartu. Mało kto przyznaje się jednak do traktowania tych wyczytanych treści poważnie. A co gdyby wróżbiarstwo było prawdziwą nauką? Gdyby zostało potwierdzone w badaniach i wobec tego doprowadzone do perfekcji serią długich, ciągnących się lata eksperymentów? Mówiąc krótko, co by było gdyby wszelkiego typu wróżby okazały się prawdziwe? Jak zmieniłby się nasz świat, jak wyglądałoby społeczeństwo i administracja rządowa. Czy nasze przeznaczenie zostaje raz na zawsze określone w chwili narodzin, czy też sami decydujemy o własnych wyborach? Wreszcie, czy naprawdę skazani jesteśmy na swój los, czy też w każdej chwili możemy go zmienić, nawet w beznadziejnej sytuacji? O tym jest to opowiadanie.             Rodzaj utworu: Mini powieśćGatunek: fantastyka, science-fictionLiczba znaków: ok. 127 000Data wydania: listopad 2011Wersja PDF.          

/
Wyświetlono 1 z 3 stron (z 3 pozycji)